Searching in in the area
MAPA
STREET VIEW

O nehnuteľnosti

Adresa: Jungmannova, Bratislava , 2. poschodie
Separate bedroom
Voľné od 01.02.2019
Výška kaucie je 350 eur.

Last update: 10.1.2019

Koho hľadám

Pre ženu, maximálne. 1 osoba. Len nefajčiar.

CENA & KONTAKT

Price for 1 person(estimate) 350 €
Zobraziť kontaktné údaje
Private owner
mata74
zelenezlato1 zavinac gmail bodka com
0904234980

Ďalšie info

EnglishAutomatically translated from Slovak [beta]

Dám to the long-term for rent separate, nepriechodnú room with loggia with area 20 m2 on start of Petržalky on Jungmannovej street. Flat is located on vyvýšenom 2.floor with 2 elevator, is completely furnished (refrigerator, freezer, microwave, stove, washing machine, vacuum cleaner, dish-washer tableware). In room is new furniture: bed, closet closet, table, stolička. In nearby flat is complete residential services. Advantage flat is nearby electric - 3 minute from house and autobus 5 minutes, to the city center is to walking 20 minutes pohodovou chôdzou. Uvítala would som nefajčiara, without home animals, niekoho, kto has rád poriadok and silence. Požadujem deposit in amount of rent.

Contact:class="hiddenContact" data-hidden="mstykova@gmail.com" title="Contact details in the "contact" box">[display contact], t.č:class="hiddenContact" data-hidden="0904 234 980" title="Contact details in the "contact" box">[display contact].

Dám do dlhodobého prenájmu samostatnú, nepriechodnú izbu s loggiou s rozlohou 20 m2 na začiatku Petržalky na Jungmannovej ulici. Byt sa nachádza na vyvýšenom 2.poschodí s 2 výťahmi, je kompletne zariadený (chladnička, mraznička, mikrovlnka, sporák, práčka, vysávač, umývačka riadu). V izbe je nový nábytok: posteľ, šatníková skriňa, stôl, stolička. V blízkosti bytu je kompletná občianska vybavenosť. Výhodou bytu je blízkosť električky - 3 minúty od domu a autobus 5 minút, do centra je to pešo 20 minút pohodovou chôdzou. Uvítala by som nefajčiara, bez domácich zvierat, niekoho, kto má rád poriadok a ticho. Požadujem depozit vo výške nájmu.

Kontakt:[display contact], t.č:[display contact].

Found an error in the description?

Expired listing? Incorrect price? Something different? (add a comment)
Vo zvolenom okruhu sme našli 1 izieb.
Jungmannova, Bratislava
Non-shared room
Female.
Max. 1 osoba.
Voľné od 01.02.2019
Len nefajčiar.
Cena za jedného:
350 €
Bookmarked roomsflatsspolubývajúci